Tępa bolesność pod żebrami a Choroba Leśniowskiego-Crohna

mam tepy bol z prawej strony pod zebrami blisko mostka od paru miesiecy zaznaczm ,ze choruje na chorobe lesniowskiego-crohna.czy tp moze byc cos powaznego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego lub lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszego postępowania diagnostycznego.