Tępe bóle głowy u 24-latka

Witam, mam 24 lata od ponad 2 miesięcy mam straszne bóle głowy, jest to tępy ból, głowa jest strasznie ciężka, czuje się jakbym miał cały czas gorączkę ( ale nie mam ), przeszkadzają mi wysokie dźwięki, ból jest w potylicy i skroniach, mam szumy w uszach. Lekarz stwierdził że jest to od kręgosłupa szyjnego, kończy mi się rehabilitacja i niestety nie mam poprawy. Dodam że miewam stany lękowe ale chodzę na psychoterapię oraz miałem leki od psychiatry. Nie wiem co mam dalej robić. Proszę o pomoc !

Dzień dobry, jak rozumiem jest pan pod opieką lekarską. Proszę spytać lekarza czy nie potrzebuje pan dłuższej rehabilitacji, bądź zmiany zabiegów na inne. Jeśli chodzi o psychoterapię, to ona też wymaga czasu. Proszę się nie zniechęcać. Życzę poprawy zdrowia, pozdrawiam.

Witam,
W Pana sytuacji ważne jest jak długo korzysta Pan z leczenia psychiatrycznego (powinno ono trwać min. kilka miesięcy). Psychoterapia powinna być też jak najbardziej wspierająca, dobrze by było gdyby była skoncentrowana na pozytywie i szukaniu rozwiązań. Proszę się zastanowić, porozmawiać z lekarzem rodzinnym, być może warto skorzystać ze spotkania z neurologiem.
Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam,

w Pana przypadku konieczna jest konsultacja u specjalistów, z których pomocy Pan korzysta.

Warto poruszyć temat Pańskich problemów na terapii i szczegółowo omówić ich występowanie i skutki.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk