Tępy i jednostajny ból w odcinku lędźwiowym

Witam, moje pytanie dotyczy bólu w odcinku lędzwiowym. Ból pojawia sie zawsze po chodzeniu, w tej chwili nawet po przejsciu 500m. Jest tępy, jednostajny, nieco zanika po pochyleniu tułowia do przodu i zrobieniu z ciała litery "L". Ból nie jest nie do zniesienia, ale jest chroniczny i uciążliwy, poza tym postępuje. Borykam się z tym problemem od kilku lat. Proszę o poradę jakie badania należałoby wykonać. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. Proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.