Tępy ból w kręgosłupie po rozgrzewce

Witam! Mój problem pojawił się na siłowni, otóż przy rozgrzewce (przy skrętach tułowia) coś 'chrupnęło' w kręgosłupie (wydaje mi się że piersiowym). Od czasu do czasu pojawia się tępy ból, a jedynym bólem który denerwuje, jest ból w łokciu prawej ręki (jakby nerwu). Ręka nie drętwieje, po prostu uciążliwie dokucza od kilku dni. Co z tym robić? Z góry dziękuje za odpowiedź!

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ortopedą, ponieważ bez przeprowadzenia badania i ew. wykonania badań obrazowych nie jestem w stanie stwierdzić co jest przycyzną bólu jaki Pan odczuwa.