Terapia żylaków u 20-letniego mężczyzny

Witam Jaki zabieg będzie skuteczniejszy przy żylakach na nogach (na prawej więcej) i wcale nie takie małe - operacyjne czy może wystarczy ostrzykiwanie -ile takie zabiegi mogą kosztować. Dodam że byłem już u chirurga naczyniowego na usg sprawdzającym prawidłowy przepływ krwi i wyszło na to że od kolan w dół nie jest dobrze a od pachwin do kolan jest ok. Mam 20 lat

Aby definitywnie pozbyć się problemów związanych z żylakami kończyn dolnych zaleca się leczenie radykalne czyli operacyjne. Skleroterapia nigdy nie da efektu ostatecznego pozbycia się żylaków i można ją wykonać tylko prywatnie (koszt około 500 zł).