Jaką metodą mogę się pozbyć żylaków?

W 2005 roku miałam tradycyjna metodą usuwane zylaki obu kończyn dolnych, następnie w 2015 obie kończyny i ponownie na jednej z nóg rok później zabieg skleroterapii piankowej. Obecnie znów na tej kończynie odnowiły zylaki dosyć mocno widoczne. Jaka metoda mogę się nich pozbyć po takim wcześniejszym ich leczeniu?

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza angiologa lub chirurga naczyniowego w celu wykonania badań i ustalenia odpowiedniego leczenia.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz