Test bHCG 15 dni po stosunku

Czy to mozliwe ze test beta hcg z krwi wykonany 15 dni po stosunku nie wykryl by jeszcze ciazy.ostatni okres byl 20.03 z odtawienia tab.anty.stosunek 07.04 test wykonany 22.04 z krwi nie wykazal ciazy a test 28.04 plytkowy pokozywal 2slaba kreske z usg 01.06stwierdzono ciaze 8tyg i2dni czy moglo tak pozno dojsc do zaplodnienia.prosze o odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Witam.
Gonadotropina kosmówkowa pojawia się we krwi ciężarnej między 9 a 11 dniem po zapłodnieniu, często wykrywalna dopiero od 14 dnia po zapłodnieniu. Być może było za wcześnie pobrane badanie albo wystąpił jakiś błąd.
Pozdrawiam