Test z Corhydronem a podejrzenie rzekomej leukopenii

Co to jest "test z Corhydronem"? Lekarz napisał "podejrzewam rzekomą leukopenię" i skierował mnie na morfologię i dożylne podanie Corhydronu, kolejną morfologię po 3 i 4 godz. Problem jest taki, że w żadnym mi dostępnym laboratorium nie chcą tego zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie udać się do lekarza zlecającego badanie. Sądzę że tego typu badanie powinno wykonać się w szpitalu. Jeżeli potwierdzi się diagnoza to w teście nastąpi zmiana parametrów.