Tętniak przegrody międzyprzedsionkowej bez cech przecieku

Dzień Dobry Panie Doktorze. Na Wojsk komis lekar. stwierdzono u mnie tętniak przegrody międzyprzedsionkowej bez cech przecieku i wszystkie inne badania serca w normi. Jednak obawiam się ze może mi to zamknąć drogę do wojska. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza kardiochirurga aby móc określić ewentualne postępowanie zabiegowe.