Tężyczka a zaburzenia hormonalne i napady lękowe

Witam. Mam tężyczkę (chyba, nie miałam robionych badań w tym kierunku). Minął miesiąc od ostatniej wizyty u neurologa, mój stan nie poprawił się. Również psychiczny. Nie wspominałam lekarzowi, że psychicznie źle się czuję, ale w ostatnim czasie jest coraz gorzej i chyba mam napady lękowe. Wiążę to z tężyczką, niedoczynnością tarczycy i ogólnie hormonami, które dają mi w kość (PCOS). Czy neurolog będzie mi w stanie jakoś pomóc jeśli mu powiem, że źle się czuję psychicznie?

Renata GrzechociĹska

Warto udać się do psychiatry. Jeśli Pani stan się nie poprawia a nawet pogarsza. Proszę udać się do lekarza.