TK brzucha i klatki piersiowej bez zmian a możliwość wykluczenia nowotworu

czy jezeli tk brzucha i klatki piersiowej wyszlo bez zmian to czy mozna wykluczyc nowotwor

Lek. Tomasz Budlewski

W większości przypadków powyższe badania mogą wykazać zmiany odpowiadające zmianom rozrostowym, ale wykluczenie może się odbyć na podstawie badań + całego wywiadu lekarskiego, a także innych badań. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Proszę jednak jeszcze pamiętać iż badania te mają też swoją czułość i np. zbyt małych zmian mogą nie wykryć.