TK głowy a zaburzenia miesiączki

Witam Czy kt glowy z kontrastem moze zaburzyć cykl mczkowy?Badanie mialam w 22dc,dzis jest 28dc,dodatkowo od wczoraj (27dc)biore duomox od boleriozy,od tyg mam nocny niezyt gardla z kaszlem (jednak nie mial wplywu na temp cyklu).wczoraj i dzis,tj.27-28dc skoczyla mi temp do prawie 37st(ciaze raczej wykluczam).Czy moga to byc jakies zaklocenia,nie mam in.niepokojacych objawow.Z gory dziekuje

Witam serdecznie,

Badanie TK głowy z kontrastem nie powinno mieć wpływu na Pani cykl. Zaburzać cykl mogą antybiotyki. Jeśli wystąpiły u Pani zaburzenia cyklu miesięcznego, to prawdopodobnie przyczyną jest przyjmowanie przez Panią antybiotyku.
Sugeruję mimo wszystko udać się do Pani lekarza ginekologa i z nim się skonsultować w tej sprawie.

Pozdrawiam.