TK jamy brzusznej i guzy nadnerczy
TK jamy brzusznej guzy nadnerczy strona prawa 15x10mm lewa w odnodze bocznej 16x22mm,wskazują niską gęstość przed kontrastem,charakter wzmacnia się i uwypuklenia kontrastu wskazują na zmiany łagodne-gruczolaki..Pęcherzyk żółciowy o intensywnie wzmocnionych ścianach otoczony płynem,bez złogów-bez kamiczne zapalenie drogi żłóciowe,torbiel prosta nerki leej 28x30 w części środ, ,pojedynczy granicznej wielkości węzeł chłonny 10mm po stronie lewej aorty poniżej naczyń nerkowych,może to rak?OB-35.

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Wymienione w wyniku nieprawidłowości nie są wynikiem raka. Konieczna jest jednak kontrola endokrynologiczna w związku z gruczolakami nadnerczy oraz chirurgiczna w związku z bezkamiczym zapaleniem dróg żółciowych.