Tkanka lita w torbieli lewej nerki w wyniku TK
Witam mam pytanie co oznacza wynik tomografii komputerowej : w największej torbieli lewej nerki wpuklająca się do światła torbieli tkanka lita odpowiadająca gęstością nieco odsznurowanemu miąższowi nerkowemu

KOBIETA, 69 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna pani, z opisu wynika, że w światło jednej z torbieli w Pani nerce przemieściło się kawałek Pani miąższu nerki (prawidłowej). Nie jest to stan, który powinien szczególnie Panią niepokoić, jednakże proszę udać się do lekarza zlecającego badanie celem weryfikacji. Pozdrawiam