Tkliwość zęba po leczeniu kanałowym

2 miesiące temu rozolała mnie górna jedynka, zostało przeprowadzone leczenie kanałowe i tutaj moje pytanie ponieważ z mooją dentystką nie moge się wogóle dogadać. Ząb jest nadal wrazliwy, tkliwy, czuły na dotyk, na nacisk, nie boli ale to takie dziwne uczucie,nawet próbujac przygryźc warge to czuje lekki dyskomfort, wszyscy mi mówią że jestem przewrazliwiona i żebym poczekała bo czasem tak jest kilka miesięcy więc chciałabym się skonsultowac i uspokoić prosze o opinię. Dziękuje

Witam!
Można zrobić kontrolne rtg i zobaczyć czy np.nie został przepchnięty poza kanał materiał do wypełniania kanału,bo wtedy mogą być takie objawy,które z czasem jednak powinny ustąpić.
Pozdrawiam.