Ból zęba przy zagryzaniu szczęki a ponowne leczenia kanałowe

Jestem w trakcie ponownego leczenia kanałowego, za pierwszym razem ząb był 2 razy truty, po miesiącu od leczenia zaczął boleć przy ciepłych posiłkach. Jestem po dwóch wizytach, zostało wypełnianie kanałów i odbudowa, ale ząb boli mnie przy zagryzaniu szczęki. Czy to normalne? lekarz nie zlecił zdjęcia zęba, jedynie miałam robione przed pierwszym leczeniem. Poza tym spytałam go co się dzieje że musimy leczyć ponownie na co powiedział że nie widzi nic w zębie, ale widocznie zostały jakieś nerwy.

Proszę uzbroić się w cierpliwość - leczenie kanałowe jest próbą uratowania zęba.