Tłuszczak na plecach

witam od 5 lat mam tłuszczaka na plecach w sierpniu b.r zaczął mnie boleć do tego miałam łupież Gilberta i świąd ramion.Ostatnio mialam usg i P. doktor powiedziała ze jest unaczyniony i echogenniczny.Czy to może oznaczać że tluszczak się "zezłoslił"?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko to tak naprawdę określić. Proponuję udać się do chirurga, sądzę, że powinno się takie zmiany usunąć i przesłać na badanie histopatologiczne które określi czym powyższa zmiana jest.