Tłuszczak na plecach
witam od 5 lat mam tłuszczaka na plecach w sierpniu b.r zaczął mnie boleć do tego miałam łupież Gilberta i świąd ramion.Ostatnio mialam usg i P. doktor powiedziała ze jest unaczyniony i echogenniczny.Czy to może oznaczać że tluszczak się "zezłoslił"?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Ciężko to tak naprawdę określić. Proponuję udać się do chirurga, sądzę, że powinno się takie zmiany usunąć i przesłać na badanie histopatologiczne które określi czym powyższa zmiana jest.