Torbiel Bakera u 3,5-latka

Witam! Dzis chirurh stwierdzil u mojego 3,5 letniego synka cyste bekera . Lekarz tlumaczyl nawet rysowal mi na kartce tak abym zrozumiala w czym rzecz, wydawal sie kompetentny w tym co mowil ale czy bez usg i innych badan moge zaufac lekarzowi? Kazal nic nierobic i czekac do kwietnia nawet maja , chyba ze by sie powiekszyla ta gula to wtedy przyjechac. Prosze napisac czy mam udac sie jeszcze do innego chirurga czy zaufac temu doktorowi

Nie mogę odpowiedzieć autorytatywnie nie widząc i nie mogąc zbadać pacjenta - NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Jeśli Pani nie ma zaufania do tego lekarza-proszę iść do innego , zż