Torbiel Bekera a konieczność jej usunięcia

mam torbiel bekera pod kolanem moj lekarz pomimo ze nie widzial jeszcze wynikow rezonansu stwierdil zabieg usuniecia czy ma racje ?torbiel ma wymiary 28x6x38mm.mam bardzo czeste zawroty głowy i dretwieje mi ta noga czy to moze byc spowodowane uciskiem torbieli na nerwy ,żyły?czy zabieg to ostatecznosc czy mozna zaczac leczenie i czy cos da bez zabiegu?z góry dziekuje

Jeśli torbiel daje dolegliwości (a w Pana przypadku drętwienie kończyny może być spowodowane uciskiem torbieli na nerwy) wskazane jest leczenie zabiegowe. Alternatywą dla operacji jest zamknięcie torbieli Aethoxysklerolem.

Bez zbadania nie jestem w stanie odpowiedzieć autorytatywnie!!! Operacja jest jedynym , skutecznym i radykalnym sposobem leczenia!!! zż