Torbiel jajnika a nadmierna potliwość

Dzień dobry mam problem dwa miesiące temu miałam laparoskopie torbieli jajnika od tego czasu bardzo mocno się pocę nawet gdy siedzę i nic nie robię mam cała bluzkę mokrą pod pachami nie mówiąc już o zapachu a nigdy nie miałam z tym problemu czy to samo przejdzie antyperspiranty nie pomagają proszę o pomoc czy to możliwe że problem pojawił się przez zabieg

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest przeanalizowanie całego zabiegu, ale raczej nie sądzę, Proponuję udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.