Torbiel korowa w nerce a bolesność okolicy lędźwi

Witam, od 2 lat cierpię przez silny ból w okolicy lędźwi. Na początku podejrzewałam kręgosłup odwiedziła kilku lekarzy o różnych spec.Po wszelkich badaniach 2xTK,1xMR, kilka RTG okolic stawu krzyż.-biodr. Dr chirurg-ortopeda po obejrzeniu wyników stwierdził, iż wyklucza kręgosłup. Zlecił mi natomiast TK jamy brzusznej w wynikach wyszło wszystko ok oprócz TORBIEL KOROWA NA NERCE 13mm. Moje pytanie. Czy jest możliwe, że to jest przyczyną tego strasznego bólu który promieniuje na całą lewą stronę?

Bardzo mało prawdopodobne wydaje się, aby tak niewielka torbiel dawała objawy tak rozległe. Dolegliwości bólowe tej okolicy wraz z apisem na płycie obejrzeć powinien neurochirurg a nie ortopeda. Jeżeli nie było takiej konsultacji, proszę jeszcze spróbować.