Torbiel na nerce w wyniku rezonansu magnetycznego kręgosłupa
Miałam robiony rezonans kręgosłupa lędźwiowego i wyszło ze na nerce zwisa duża torbiel widać to na zdjęciu czy to może być rak bo jestem obciążona dziedzicznie badania moczu mam dobre lecz gdy mam pełny pęcherz to strasznie bolą mnie plecy od lat nie trzymam moczu.

KOBIETA ponad rok temu
Witam serdecznie. Torbiel to nie rak. Jest to odgraniczona zmiana lokalizująca sie w miąższu narządu zwykle wypełniona płynem. Proponuje jedna ze względu na objawy jakie Pani zgłasza skorzystać z pomocy nefrologa.