Co oznacza moja torbiel widoczna na rezonansie?
Co to znaczy ze torbiel jajnika jest z poziomem płynu i najprawdopodobniej z cechami przebytego krwawienia? Taki opis mam na rezonansie, dodam ze torbiel ma 48mm.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Torbiel jest wypełniona płynem, prawdopodobnie przed badaniem doszło do krwawienia do światła torbieli. Wynik badania wraz z opisem powinien ocenić Pani ginekolog, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!