Torbiel na jajniku po poronieniu

Witam mam torbiel na lewym jajniku powstałą po poronieniu w 7 tyg po badaniu w szpitalu lekarz stwierdził ,ze na operacje jest czas teraz poczekamy. robiłam ca 125 wynik to 36, 6 U/ml. Czuje sie coraz gorzej , stan podgoraczkowy i bóle z lewej strony. Wizyte u mojej ginekolog mam za 3 tyg, chciałabym aby zbadał mnie jeszcze raz lekarz i sprawdził czy coś sie tam dzieje. Czy mogę bez skierowania udać się do szpitala na taką konsultację?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Jeżeli dolegliwości będą się nasilały może Pani zgłosić się na ginekologiczną izbę przyjęć najbliższego szpitala bez skierowania. Lekarz zdecydował o postępowaniu zachowawczym zapewne ze względu na to, że większość torbieli jajnika wynika z wahań gospodarki hormonalnej, która normalizując się po poronieniu może spowodować regresję torbieli.