Bóle jajnika po poronieniu i łyżeczkowaniu

Rok temu poroniłam w 10tyg.Miałam łyżeczkowanie. Od 5 lat borykam się z torbielami na jajniku. Dostałam skierowanie na markery, ponieważ w torbieli były zmiany.Wynik ok.Później zdiagnozowano torbiel krwotoczną. Nie podjęto leczenia. Jak zacznie bardzo boleć to mam jechać do szpitala. Z mężem zaczęliśmy starania o dziecko. Niestety wszystkie objawy pasują(nudności,pod.tem,nabrzmiałe piersi oraz brak miesiączki od 5dni) tylko Betka wyszła <0,1. Dokucza ból jajnika. Jakie leczenie podjąć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć beta hcg I koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.