Torbiel na prawym jądrze wielkości 0,6 cm
Witam. Byłem u urologa i na usg jądra. Okazało się że mam torbiel na prawym jądrze wielkości 0,6 cm. Pierwsze co usłyszałem wchodząc do urologa to słowa jesteś zdrowy. To jak to jest jestem zdrowy czy nie? Kazał przyjść na kontrolę za rok. Bo mówił że nie ma potrzeby teraz ciąć. Co teraz robić? To czasami boli samo od siebie. A prawe jądro jest poniesione wyżej.

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Bez badania nie można ocenić przyczyny Pana dolegliwości, co to jest za torbiel, radzę stosowac się do zaleceń urologa, w razie nasilenia objawów (bólu, powiększenia rozmiaru jadra, zaczerwienienia) pilnie zgłosić się na wizytę.
Pozdrawiam