Torbiel nadnercza a zawroty głowy

Witam, mam 22lata na lewym nadnerczy mam torbiel o wymiarach 33mm na 25mm od jakiś dwóch miesięcy mam zawroty głowy, humorki, czuje kłucie w różnych okolicach brzucha , robi mi się czasami słabo albo nie dobrze czy to jest winą torbiela?

Aleksander Ropielewski

Raczej nie, ponieważ torbiele są małyych rozmiarów. Trudno mi bez badania wyjaśnić przycyznę Pańskich dolegliwości i sugeruję kontakt z lekarzem.