Torbiel pajęczynówki blaszki czworaczej u 30-latki

witam, wykryto u mnie torbiela pajęczynówki blaszki czworaczej, jest mały nie odczówam zadnych bóli, czy nadal mogę regularnie biegać i ćwiczyć, czy on może mi pęknąć i mogę umrzeć, pozdrawiam

Proponuję być bbb.ostrozną w podejmowaniu wysilków fizycznych i być w BBB.ścislym kontakcie z lekarzem , ktory rozpoznał torbiel !!! ( a nie torbiela! - w j.polskim torbiel ma rodzaj męski!!!) , zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowna Pani - za mało informacji. Proszę udać się do neurochiruga.
Dr n. medycznych Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg,gastrolog, Kraków