Torbiel w czwartym tygodniu ciąży

Witam jestem w 4 tyg ciazy i mam torbiel 5 cm czasami pobolewa mnie pod pepkiem z prawej strony co to oznacZa i czy mam sie martwic o torbiel??

Rozumiem, że to torbiel jajnika. Torbiele występują w bardzo wielu różnych narządach i brak precyzji może utrudniać udzielenie odpowiedzi. Jeżeli Pani ginekolog widzi prawidłowo rozwijającą się ciążę i nie zaleca innych działań, proszę mu zaufać. To jedyna możliwość.