Torbiele w obrębie wątroby

W obrębie wątroby kilka drobnych torbieli o średnicy do 5 mm. Torbiel korowa o śr. 7mm w nerce lewej. Nadnercza powiększone. W przestrzeni zaotrzewnowej nieliczne węzły chłonne przyaortalne o wym. podłużnym do 1,5cm, zlokalizowane poniżej lewych naczyń nerkowych.Proszę o interpretację opisu i jakie są rokowania w tym przypadku??? Proszę o interpretację i rokowanie.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Do interpretacji badania niezbędne są informacje kliniczne dotyczące pacjenta. Proszę badanie skonsultować z lekarzem, który zlecił jego wykonanie.