Toxo IgG w 8. tygodniu ciąży

Witam! Zrobiłam badanie na Toxo IgG i wynik wyszedł 639.9 IU/ml jestem w 8 tyg ciąży i chciałabym się dowiedzieć czy zagraża to ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na to, że przebyła Pani toksoplazmozę. Niestety nie podała Pani ile wynosi poziom przeciwciał IgM, co wyklucza możliwość odpowiedzi na pytanie czy istnieje zagrożenie dla rozwoju ciąży.