Trądzik grudkowy u 31-latki

Witam,mam pytanie otóż od 3 lat walczę z trądzikiem grudkowym,wcześniej nigdy nie miałam takich problemów.Mam teraz 31 lat a guzy ciągle rosną na całej twarzy,jestem załamana bo wyglądam naprawdę tragicznie,Byłam u różnych dermatologów niestety żaden nie był mi w stanie pomóc.Nie wiem co mam robić,gdzie mam się udać,żeby wreszcie mi ktoś pomógł bardzo zle to działa na moją psychikę,siedzę w domu i popadam w depresję bo wstydzę się gdziekolwiek wychodzić z taką paskudną buzią.Pozdrawiam Kasia;(

Witam Panią
Nie wiem jakie leki dotychczas były stosowane w leczeniu trądziku , ale na pewno można stan Pani skóry poprawić. Czy były stosowane peelingi medyczne? czy były stosowane zabiegi laserowe? czy była stosowana izotretynina?

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź

dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak

najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest

zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę

odpowiednio dobranymi do stanu skóry.

Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz

odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do

smarowania na skórę.