Trądzik na narządach płciowych

Wiatam. Mam 16 lat, od jakiegoś czasu na prąciu i worku mosznowym pojawił mi się jakby trądzik, jednak nie mam pewności co do tego czy to na pewno on. Nie boli mnie to i można to wycisnąć i wydobywa się z tego gęsty biały płyn taki jak z pryszczy powiedzmy na twarzy. Czy trądzik występuje rownież na narządach płciowych czy może to jakaś inna choroba. Bardzo proszę o odpowiedz specjalisty w tej sprawie. Z góry dziękuje:)

16 LAT ponad rok temu

Witam,

W Twoim wypadku konieczna jest wizyta u wenerologa, który osobiście będzie mógł ocenić charakter zmian.

Najprawdopodobniej są one wynikiem zakażenia pierwotnego lub wtórnego nadkażenia zmian innego pochodzenia. Bez ich obejrzenia nie można jednak postawić diagnozy.

Nie powinieneś  tego lekceważyć

Pozdrawiam serdecznie