Trzon macicy zwykłej wielkości, w jamie macicy pęcherzyk ciążowy GS-6,5

Badanie ginekologicze z dnia 14.08 (trzon macicy zwykłej wielkości, w jamie macicy pęcherzyk ciążowy GS-6,5) przed tym badaniem leżałam 3 dni w szpitalu w 1 dzien beta wynosiła 1559 rozmair pęcherzyka 4,5 na drugi dzień beta spadła na 701 pęcherzyk rozmiar 5, na trzeci dzień beta wzrosła do 813 i pęcherzyk 5,5 .... Lekarz powiedział że poronie i wypisał ze szpitala. nastepne badanie bety mam za dwa dni, bede wchodzic w 6 tydzien ciazy. Czy beta może urosnąć czy będzie łyżeczkowanie??

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie można tego przewidzieć. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego