Twarda skóra na środku stopy

Witam.Mam problem ze stopą mianowicie zrobiła mi się twarda skóra ale nie na boku tylko na środku stopy.Jest to uciążliwe bo boli w trakcie chodzenia,chciałbym sie dowiedziec jak tego się pozbyc.Dziękuje i pozdrawiam

Z objawów , które Pan podaje można wnioskować , że to brodawka wirusowa. W tych schorzeniach można stosować należy Duofilm 2xdziennie przez 6 tygodni. Jednak konsultacja dermatologiczna jest bardzo wskazana. Niektóre brodawki należy usuwać laserem lub mrozić.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska