Twardy brzuch przy antybiotykoterapii

Wczesniej cos cwiczylam ale musiałam przestać bo choroba mnie rozłożyła . Biore antybiotyk juz 7 dzien we wtorek bd i jakos taki brzuch mam po lewej str twardy nie wiem od czego to co sie mogło mi stać ?

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, może to być objaw chorobowy lub efekt uboczny wynikający z przyjmowania antybiotyku.