Wystający brzuch a przepuklina rozworu przełykowego

Witam ostatnio zauważyłem że rosnie mi brzuch dodam iz mam przepuklinę roztworu przełykowego o raz skoliozę 2 stopnia ,jestem osoba szczupla 180cm 70kg czy ktoras z tych dolegliwosc moze miec wplyw na rosniecie brzucha dodam iz wczesniej nigdy nie mialem wystajacego brzucha,da sie jakos go spalic albo cos aby byl znow plaski???

Trudno mi określić z czym jest związane powiększenie brzucha bez bezpośredniego badania, bez badań dodatkowych - głównie obrazowych (np. USG jamy brzusznej). Radzę w tej sprawie bezpośrednio udać się do lekarza. Może to tylko w ten sposób rozłożyła się tkanka tłuszczowa.