Twardy guz w bliźnie po CC a planowanie kolejnej ciąży

Jestem 3 lata po porodzie przez CC. W bliźnie po CC pod skórą wyczuwam twardego guza, średnicy około 1,5cm. Miejsce to boli mnie od jakiegoś roku podczas miesiączki. Domyślam się, że to endometrioza. Planuję kolejną ciążę, właściwie zaczęliśmy z mężem już starania. Czy powinnam guz wyciąć wcześniej przed ciążą? Czy po wycięciu jest jakiś okres czasu przez który nie powinnam zachodzić w ciążę? Dodam, że mam skończone 35 lat i śpieszy mi się z drugą ciążą.

Szanowna Pani,
Przed sugerowanym wycięciem proponuję wykonie badania usg aby wykluczyć obecność przepukliny w tym miejscu ale gdyby się wszytko powidło Proszę pamiętać ze jedynie chirurg plastyczny jest w stanie przywrócić wygląd brzucha po ciąży do akceptowalnego wyglądu płaskiego atrakcyjnego brzuszka. Tak aby młoda mama mogła np. odważnie pokazać się na plaży w dwuczęściowym kostiumie.
Dla potwierdzenia zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej
www.drjaworowski.pl osobistego kontaktu i konsultacji w "przyszłości"
kontakt@drjaworowski.pl