Zarażenie gronkowcem podczas cesarskiego cięcia

witam.26.11.2014 urodziłam bliźniaki przez cc.Podczas zabiegu zostałam zarażona gronkowcem mssa.po 2 m-cach od cc pękła mi blizna. w X2015r. wyszedł mssa (++), po antybiotyku wzrósł do (+++). Czy mssa jest bakterią szpitalną i czy może powodować pękanie blizny i przetokę ropną. W jakim czasie gronkowiec da o sobie znać? lekarze wmawiają mi że organizm nie toleruje szwów? czy mogę starać się też o odszkodowanie za zakażenie. Dziękuję i pozdrawiam Marta

Szanowna Pani,
W opisanej przez Panią sytuacji może warto zastanowić się na poprawą wyglądu Pani brzucha i nad powrotem do radości z posiadania przepięknych dzieci, a jedynie chirurg plastyczny jest w stanie przywrócić wygląd Pani brzucha po ciąży do akceptowalnego wyglądu płaskiego atrakcyjnego brzucha. Tak aby mogła Pani odważnie pokazać się na plaży w dwuczęściowym kostiumie
Najlepiej zrobi Pani zapisując się u mnie na konsultację, w trakcie której uświadomi sobie Pani co i jak można poprawić i przede wszystkim pozbyć się problemu w komfortowych i bezpiecznych warunkach jakie oferuje moja praktyka.
Dla potwierdzenia zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej
www.drjaworowski.pl
i osobistego kontaktu i konsultacji
kontakt@drjaworowski.pl