Czy operacyjne ubytki skóry można zszyć i wykonać plastykę?

Witam, pytanie do chirurga/plastyka/dermatologa. Czy operacyjne ubytki skóry (wycięcie guza na skórze głowy) 15x20mm (kształt owalny) gł. 3-4, można zszyć i wykonać jakąś plastykę? Rana się goi i będzie niezła blizna. Otrzymałem sprzeczne informację, nie wiem teraz czy wybrałem może nieprawidłowego chirurga, jestem już po operacji, bez szycia, proste wycięcie. Proszę o informację bo jestem załamany i nie wiem czy przypadkiem nieświadomie się oszpeciłem złą decyzją.

Szanowny Panie,
W przedstawionym przez Pana opisie pooperacyjnego ubytku skóry po wycięciu guzów na skórze głowy, można spróbować go skorygować, wykonując ponowne plastyczne zszycie rany. Muszę Panu powiedzieć jednoznacznie jedynie chirurg plastyczny jest w stanie przywrócić wygląd blizn do akceptowalnego kształtu i tak aby były jak najmniej widoczne.
Najlepiej zrobi Pani zapisując się u mnie na konsultację, w trakcie której uświadomi sobie Pani co i jak można poprawić i przede wszystkim pozbyć się problemu w komfortowych i bezpiecznych warunkach jakie oferuje moja praktyka.
Dla potwierdzenia zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej
www.drjaworowski.pl
i osobistego kontaktu i konsultacji
kontakt@drjaworowski.pl