Usunięcie nadmiaru skóry po dużym spadku wagi

Witam! Zrzuciłem dość sporo kilogramów (40) i chciałbym poddać się operacji brzucha i klatki piersiowej, w celu usunięcia nadmiaru skóry, który nie jest duży. Byłem u lekarza dermatologa z innym problemem i przy okazji powiedział mi, że operacja może być wciągnięta pod NFZ, szczególnie jeżeli chodzi o klatkę. Czy naprawdę istnieje taka możliwość? Dziękuję za odpowiedź.

Szanowny Panie,
W opisanej przez Pana sytuacji jedynie chirurg plastyczny jest w stanie przywrócić wygląd Pana brzucha klatki piersiowej po schudnięciu do akceptowalnego wyglądu płaskiego atrakcyjnego torsu. Tak aby mógł Pan odważnie pokazać się na plaży
Najlepiej zrobi Pan zapisując się u mnie na konsultację, w trakcie której uświadomi sobie Pan co i jak można poprawić i przede wszystkim pozbyć się problemu w komfortowych i bezpiecznych warunkach jakie oferuje moja praktyka.
Dla potwierdzenia zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej
www.drjaworowski.pl
i osobistego kontaktu i konsultacji
kontakt@drjaworowski.pl