Ćwiczenia i odchudzanie a ryzyko zwisającej skóry

Witam! Od 3 miesiecy cwicze i staram sie zgubic nadmiar tluszczy cwicze areobowo 4 razy w tygodniu i raz ciwczenia silowe. Cwiczenia trwaja okolo godziny dziennie sa to cwiczenia dobrane przez program na konsoli poniewaz cwicze z kinektem. Diety specjalnej nie stosuje w ciagu tego czasu schudlam 8 kg i zastanawiam sie czy po otrzymaniu porzadanej wagi nie bedzie mi wisiec skora. Jakie cwiczenia sa najlepsze na to aby skora nie wisiala

Dzień dobry,
chudnie Pani w odpowiednim tempie, skóra w Pani wieku będzie miała czas na odpowiednie ''dostosowanie się''. Może Pani wspomóc ją, wykonując codzienne prysznice (na zmianę ciepły i zimny) oraz masaż pobudzający krążenie. Polecam także stosowanie balsamu do ciała.
Pozdrawiam