Odchudzanie a zwisająca skóra

witam.jestem w trakcie odchudzania z produktem ALMASED.efekty super.w 10 dni schudłam 6 kilo przy wadze poczatkowej 131 wzrost 170.wiem ze jest to stanowczo za szybko ale nie głodze sie w zaden sposob.poprostu nie podjadam i pije ALMASED 2 razy dziennie.problem polega na tym ze na moich udach od strony wewnętrznej zaczyna zwisac skóra.prosze o pomoc.co mam robic?jaki wykonywac cwiczenia.podejrzewam ze z brzuchem bedzie tak samo.prosze o pomoc. pozdrawiam.

Witam Panią,
6kilo w 10 dni to stanowczo za szybki proces odchudzania. Jeżeli nadal tak szybko bedzie Pani chudła to problemy ze skóra pojawią się na pewno. Proszę uważać i nie redukowac diety zbyt drastycznie. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to to stanowią one 30% sukcesu w walce o wymarzoną sylwetkę. Trudno jest jednak dobrać treningi nie znając Pani możliwości. Warto mieszać plany treningowe, ponieważ mięśnie się przyzwyczajają do ćwiczeń i z czasem może Pani nie zauważyć postępów. Ważne aby aktywność była systematyczna i sprawiała Pani przyjemność. Może Pani skorzystać z pomocy trenera fitness, siłowni lub ćwiczyć w domu. W Internecie znajdzie Pani bardzo wiele zestawów treningowych. Musi Pani dostosować je do własnych możliwości. Powinna Pani zwracać uwagę na prawidłową technikę ćwiczeń, aby nie obciążać stawów czy odcinka krzyżowo-lędźwiowego. Osobiście mogę polecić zestawy: Mel B, Natalia Gacka, FitnessBlender, Zuzka light, Odchudzanie bez kitów, Be Fit Woman, Fitappy, XHitDaily, Tiffany Rothe.
Pamięta Pani również, że oprócz aktywności fizycznej bardzo ważna jest prawidłowo zbilansowana dieta. Jadłospis powinien być dostosowany do Pani zapotrzebowania energetycznego. Bardzo ważne jest to co jemy przed i po treningu.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk