Jak schudnąć w udach?

Witam, chcialabym sie dowiedziec jakie cwiczenia, zywnosc wplywa najlepiej na organizm, by schudnac w miejscu takim jak uda. Cwicze 3 - 4 razy w tygodniu (sa to zarowno cwiczenia silowe jak i aerobowe, jednak moje uda sa zbyt umiesnione i nie mam pomysly co zrobic by je wysmuklic. Dziekuje z gory za pomoc i odpowiedz, jesli Panstwo sa mi w stanie pomoc. Serdecznie pozdrawiam, Izabela

 Sylwia Ogrodowczyk

Witam, nie specjalnej diety która wpływa na chudniecie tych partii ciała. To sprawa indywidualna. Chudnie się mówiąc kolokwialnie od góry, widać twarz, ręce, piersi, brzuch...

pozdraiwiam

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska