Jak schudnąć przed operacją?

Witam,czeka mnie endoproteza,kolana w październiku tego roku,ale mam dużą wagę 110 kg przy wzroście,170 i boję się że odmówią,mi w szpitalu jej założenia.Mój ortopeda kazał mi schudnac conajmniej 20 kg.Schudlam jedynie 5 kg i dalej nie mogę.stosuje dietę wotrobowa,nie cwicze,wcale ponieważ mam cięzkie zwyrodnienia kolana.i również biodra,i ból mi to uniemozliwia.Co mam zrobić,aby schudnac do czasu operacji,a zostało mało czasu.Jestem zrozpaczona.,i boję się żeby mi nie odmówili operacji.

Dzień dobry. Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem. Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/ Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska