Jaka dieta, aby zrzuć dodatkowe kilogramy po ciąży?

Witam. Mam ok. 165-170cm wzrostu i ważę 79 kg. Stanęła mi tak waga po ciąży. Zle sie z tym czuje i chcialabym zgubic zbedne kilogramy natomiast nie wiem jaka diete mam zastosowac podkreslam rowniez ze cwicze ale same cwiczenia jednak nie daja efektow. Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje.

Witam Panią

Ze względu na brak wielu istotnych informacji (jak długo jest Pani po porodzie? czy aktualnie karmi Pani naturalnie? czy występują u Pani jakieś schorzenia/dolegliwości?) nie ma możliwości udzielenia precyzyjnych informacji. Zalecam konsultację u dietetyka, który na podstawie dokładnie przeprowadzonego wywiadu, pomoże Pani ustalić optymalną dietę - dostosowaną do Pani potrzeb.

Pozdrawiam

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Witam serdecznie,
Zachęcam do skorzystania z porad dietetyka, który przeprowadzi wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz uwzględni Pani tryb życia. Następnie zaplanuje jadłospis, którego efektem będzie redukcja masy ciała w tempie 0,5-1 kg/ tydzień.
Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również
z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!

Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 696 884 351

Warto również przeczytać