Jak przybrać na masie?

Witam mam 21 lat mój wzrost to 182 cm a waga wacha się między 60 a 62 kg pracuje jako kierowca zawodowy i potrafię dziennie przerzucić parę ton nie mogę w siebie nic wmusic jem tyle co kot napłakał a jedyne rzeczy które mi smakują to jakieś fast foody albo inne śmieci co zrobić by zwiększyć apetyt i przybrać na masie?

Dzień dobry,
polecam wizytę u dietetyka, który pomoże wprowadzić odpowiedni dla Pana jadłospis. Proszę przestrzegać przede wszystkim regularnych pór spożywania posiłków, które Pana organizm odżywią.

Pozdrawiam

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Witam serdecznie,

Zachęcam do skorzystania z konsultacji u dietetyka, który ustali dla Pana odpowiednią kaloryczność diety, popracuje nad właściwymi nawykami żywieniowymi. Jeżeli celem ma być przytycie, jadłospis mieć dodatni bilans energetyczny, tzn. dostarczać więcej kalorii niż Pan potrzebuje. Być może koktajle odżywcze na bazie wartościowych produktów, byłby rozwiązaniem.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również
z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!

Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 696 884 351

Warto również przeczytać: Dieta na masę- najpopularniejsza dieta sportowców. http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/dieta-na-mase-najpopularniejsza-dieta-sportowcow.html?c=9