Obwisła i pomarszczona skóra po utracie wagi

Witam,mam problem ze skora zwlaszcza na brzuchu.Schudlam bez diety i cwiczen(tak samoistnie)ponad 20 kg.,moze i fajnie,jednak skora na brzuchu b.sie pomarszczyla i stala sie obwisla,jestem po 3 ciazach,ostatnia w1993 r.nie wiem,czy jest jakis sposob na poprawe mojej skory,czy juz do konca zycia bd ukrywala moj defekt.pozdrawiam,malgorzata

Droga Pani!

Obwisła skóra na brzuchu jest bardzo częstym problemem u osób tracących nadmierną masę ciała. Poprawę może zapewnić odpowiednio zbilansowana dieta, aby odżywiać skórę od wewnątrz. Dodatkowo polecam zainteresować się dermomasażami podciśnieniowymi dostępnymi w gabinetach kosmetycznych. Regularnie przeprowadzane zabiegi przynoszą bardzo dobre efekty.

Pozdrawiam!
kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl