Jak ćwiczyć na orbitreku, by pozbyć się zwisającej skóry?

Mam 172 cm wzrostu i 86 kg. Po porodzie 3 lata temu ważyłam 115 kg, miałam zakrzepicę, udało mi się schudnąć, ale teraz waga stanęła w miejscu. Mam obwisłą skórę na ramionach, brzuchu i udach. Kupiłam teraz orbitrek, jak powinnam na nim ćwiczyć żeby szybko schudnąć i pozbyć się zwisającej skóry?

Witam Panią,

Orbitrek raczej nie zredukuje obwisłej skóry. Pomoże on w spaleniu tkanki tłuszczowej. Należałoby wprowadzić jeszcze ćwiczenia siłowe i zabiegi kosmetyczne.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk