Jakie ćwiczenia na brzuch i uda wykonywać?

Ważę 65 kg, mój wzrost to 160 cm. Mój problem polega na brzuchu i udach. Moje uda są grube a brzuch również. Chcała bym schudnąc do 45-38 kg. Jest jeden problem czytałam inne podobne odpowiedzi i bylo często polecane pływanie, tylko żę u mnie jest problem z dojazdem na basen - więc, to odpada. Chciałabym jakieś cwiczenia na brzuch i uda, ale takie aby one nie zrobiły umięśnionego ciała. Pomocy !

Witam
Najlepiej aby udała się Pani bezpośrednio do instruktora, który mógłby Panią zobaczyć i dopasować odpowiednie ćwiczenia. Oczywiście jest wiele ćwiczeń na miejsca o których Pani wspomina ale należy je dopasować indywidualnie aby miały sens i nie zrobiły Pani krzywdy.
Pozdrawiam